Dlaczego warto?

Prowadzone przeze mnie poradnie dietetyczne w Budzyniu oraz w Pile należą do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. Świadczy o tym między innymi ostatnio przyznana nagroda "The Best & More", w uznaniu za holistyczne działania w zakresie profilaktyki zdrowotnej i dietetyki. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Korzystając z usług poradni w Budzyniu oraz Pile możesz być pewny wysokiej jakości otrzymanych materiałów oraz fachowej pomocy.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk


Wszystkie opracowane  programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy projektowaniu planów żywienia zawsze staramy się brać pod uwagę szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp. Dzięki bardzo szczegółowej rozmowie poprzedzającej utworzenie programu żywieniowego, masz pewność że jest on dopasowany właśnie do ciebie.

Każdy przygotowany program dietetyczny jest starannie przemyślany, dopasowany do twojego stylu życia, potrzeb, celów. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Skupiamy uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkujemy skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi. Dzięki temu uczysz się jak odżywiać się w przyszłości, po osiągnięciu wytyczonych celów terapii. Masz stały kontakt z dietetykiem, dzięki czemu przy napotykanych trudnościach możesz liczyć na wsparcie i fachową pomoc.


Współpracujemy na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin  medycyny, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy. Wiemy jak ważne jest holistyczne podejście do pacjenta.

Nasza poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę. Takie działania są niezwykle istotne dla zapewnienia wiedzy merytorycznej w ciągle rozwijającej się dziedzinie jaką jest dietetyka. Masz więc pewność, że w poradni pracuje kompetentna, odpowiednio wykwalifikowana osoba.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Oferowane przez nasze poradnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania. Dbamy więc nie tylko o treści, ale i estetykę ich wydania. Dzięki tym materiałom zaopatrzymy cię nie tylko w idealnie opracowany indywidualny jadłospis, ale także w dodatkowe materiały edukacyjne. Stawiamy bowiem na trwałe zmiany w sposobie odżywiania, które pozwolą utrzymać efekty współpracy z dietetykiem. Na takie materiały możesz liczyć zarówno w poradniach stacjonarnych w Pile oraz Budzyniu, ale także przy zamówieniach internetowych w zakładce "Pomagam online".

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe