Co nowego?

Konkurs - facebook

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie organizowanym z okazji drugiej rocznicy działalności. Konkurs odbywa się wyłącznie na portalu facebook.

Szkolenie - Luboń 15.06.2019.

W sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu nt. "Zaawansowanej diagnostyki laboratoryjnej w praktyce dietetyka".

Konsultacje dietetyczne - Koło Przyjaciół Dzieci z Cukrzycą (Piła)

W sobotę 1 czerwca odbyły się konsultacje dietetyczne, oprócz których diabetycy mieli możliwość wykonania przesiewowych badań dna oka oraz sprawdzenia poziomu hemoglobiny glikowanej (średnia stężenia glukozy z ostatnich trzech miesięcy).

Piersi w Chodzieży - darmowe konsultacje podczas spotkania dotyczącego profilaktyki antynowotworowej

W piątek 5 kwietnia w siedzibie Centrum Aktywności Seniora "Wigor" odbyło się spotkanie promujące profilaktykę raka piersi, organizowane przez Stowarzyszenie Chodzieskich Amazonek.

Wykład w ramach akcji "Profilaktyka Nadciśnienie Tętnicze" w Pile

W piątek 22 marca miałam przyjemność poprowadzić wykład w Dziennym Domu Pomocy w Pile.

Rabat i darmowe konsultacje na Dzień Babci i Dzień Dziadka :)

Z tej okazji życzę wszystkim świętującym przede wszystkim dużo zdrowia i mnóstwo radości !

Nowy gabinet - Oborniki

Miło mi poinformować, że od 22 października będzie można korzystać z usług poradni także w Obornikach.

Darmowe konsultacje dietetyczne w Sklepie Zielarskim "Na Zdrowie" w Pile - 18.10.2018r.

Wraz ze Sklepami Zielarskimi "Na Zdrowie" wznawiamy darmowe konsultacje dietetyczne połączone z analizą masy i składu ciała na profesjonalnym urządzeniu.

Gorąca III Chodzieska ZaDyszka

W sobotę, 19 sierpnia, odbyła się już III Chodzieska ZaDyszka. 

II Różowy Bieg Charytatywny - darmowe konsultacje

Serdecznie zapraszam do skorzystania z darmowych konsultacji dietetycznych w dniu II Różowego Biegu Charytatywnego, organizowanego przez Stowarzyszenie Chodzieskich Amazonek "Różowa Wstążeczka".

III Chodzieska Zadyszka - darmowe konsultacje

Serdecznie zapraszam do udziału w darmowych konsultacjach dietetycznych, które odbędą się 19 sierpnia 2018 roku podczas III Chodzieskiej ZaDyszki.

Szamocin - darmowe konsultacje w sklepie zielarskim "Na Zdrowie" 30.07.2018.

Zapraszam serdecznie na kolejne już bezpłatne konsultacje dietetyczne, organizowane wraz z sklepami zielarskimi "Na Zdrowie". Konsultacje odbędą się 30 lipca od godz. 11.00 w sklepie w Szamocinie przy ul. Rynek 11.

Regulamin konkursu na facebooku - "Konkurs na 1. Urodziny"

Dziś mija dokładnie rok odkąd prowadzę poradnię Dobry Dietetyk :)

Z tej okazji przygotowałam dla Was konkurs :) Do wygrania dwa miesięczne programy żywieniowe – dla 1 osoby deklarującej chęć spotkania w gabinecie w Budzyniu i dla 1, której wygodniej spotkać się w Pile :) Wszystkie szczegóły znajdziecie na facebooku poradni @kmieciak.dobrydietetyk.

Awokado zapiekane z jajem

Awokado umyć i przekroić wzdłuż uważając, by nie uszkodzić pestki. Oddzielić od siebie połówki owocu i wydrążyć pestkę. Do powstałych po pestce dołków wbić małe jaja (można także uprzednio wydrążyć część miąższu). Przyprawić solą i pieprzem. Awokado ułożyć na blasze i piec w 200 stopniach około 15 minut (do ścięcia jaja). Można posypać posiekanym szczypiorkiem, jeść np. z grzanką i ...

Darmowe konsultacje w Sklepie Zielarskim Na zdrowie w Pile - 29.06.2018

Serdecznie zapraszamy na kolejny cykl darmowych konsultacji dietetycznych, który rozpoczynamy wraz ze Sklepami Zielarskimi na Zdrowie.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe